KONST / Litografier / Färglitografi 8794553

nr 879 4553

Färglitografi

signerad. , 92/180, Interiör, motivet: 32x58

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 mars 2014
kl 18:49:07